Feel the Blues with all that Jazz
English (United Kingdom)Polish (Poland)
Home Polish Music Cheap Tobacco Cheap Tobacco - Promises Of Tomorrow (2015)

Cheap Tobacco - Promises Of Tomorrow (2015)

User Rating: / 0
PoorBest 

Cheap Tobacco - Promises Of Tomorrow (2015)

Image could not be displayed. Check browser for compatibility.


1 	Get Out 	4:42
2 	Hard Love 	3:54
3 	Promises Of Tomorrow 	6:52
4 	Dwa Światy 	4:31
5 	Can't Stop Me 	4:16
6 	Mesmerized 	6:20
7 	Are You? 	4:00
8 	Gdybyś Wiedział 	4:06
9 	Damned Souls 	4:13
10 	Huu 	6:35
11 	Pretty Love 	5:22
12 	Please 	4:45
13 	Believer 	3:29

Natalia Kwiatkowska - vocals
Robert " Kapa" Kapkowski - guitar
Michał Bigulak - bass
Bartek Kołodziejski - drums

 

Powiem Wam że pierwsze wrażenie to było rozczarowanie, tak dokładnie. Spodziewałem się że pierwsza płyta tego młodego ale już znanego i utytułowanego zespołu bluesowego zabrzmi dokładnie w takiej tonacji jak ich kawałek:

Płyta jednak brzmi zupełnie innymi klimatami, to na pewno nie jest płyta bluesowa, to zdecydowanie płyta rockowa i to podana raczej w surowej tonacji. Powiedziałbym że dla wszystkich którzy słuchali Ich dokonań na różnych portalach, stronach, to zupełnie inny zespół.

Postanowiłem jednak dać „Obietnicy Jutra” jeszcze kilka odsłuchów do tego zmieniłem kilka razy sprzęt, pojeździłem z nią w samochodzie sporo czasu i teraz jestem w pełni świadom.

Świadom potencjału tej płyty, bo choć nie spełniła moich pierwotnych oczekiwań, to z całym sercem muszę przyznać że to bardzo dobra płyta. Płyta która rozpoczyna dorobek zespołu a co za tym idzie przedstawia ich aspiracje, możliwości i kierunek. Płyta bardzo dojrzał i spójna, nie ma tu sytuacji które wskazywały by że coś na siłę dopakowano do listy utworów. Materiał jest różnorodny, rockowy z pazurem ale też i wolny, balladowy. To płyta zdecydowanie gitarowa z dobrą porcją solówek, bardzo dobrze wykonanych. Wydawnictwo też ciężko porównać do dokonań innych artystów, nie słychać w tym materiale jakichkolwiek wpływów innych wykonawców, co według mnie bardzo dobrze wróży, bo zespół przekazał na tą płytą swój wyjątkowy charakter, kierunek w jakim idzie ale też swoje możliwości, pasje muzyczne które jednoznacznie nie są ukierunkowane w jednym stylu.

Finalnie więc trza jasno powiedzieć że płyta jest bardzo dobra i to na pewno jest jeden z młodych zespołów które pokazuje nam że polska muzyka rockowa, bluesowa stoi na światowym poziomie, ma się bardzo dobrze i idzie w bardzo dobrym kierunku!

Co mnie osobiście bardzo ujęło w tej płycie, to kawałki w których Natalia Kwiatkowska śpiewa po polsku. Zdecydowanie, pewnie i twardo są to dla mnie najlepsze utwory na tym wydawnictwie, moim zdaniem właśnie śpiewając w naszym języku wokalistka CheapTobbaco pokazuje w pełni swoje możliwości wokalne, proszę o więc Natalio, więcej po naszemu bo głos masz cudny!!!

Do perełek tego albumu można również spokojnie zaliczyć utwór „Please” w którym na wokalu wyjątkowo staje Robert Kapkowski.

Gratuluję więc Zespołowi tak dobrej premiery, wykonaliście swoją robotę celująco.

Płyta „Promises of Tomorrow” na pewno nie jest złamaną obietnicą, to w pełni pokryta obietnica, pokryta bardzo dobrym wokalem, aranżacją, techniką, barwą! siara1975, ---muzostajnia.wordpress.com

download (mp3 @320 kbs):

yandex mediafire ulozto gett bayfiles

 

back

 

Before downloading any file you are required to read and accept the
Terms and Conditions.

If you are an artist or agent, and would like your music removed from this site,
please e-mail us on
abuse@theblues-thatjazz.com
and we will remove them as soon as possible.


Polls
What music genre would you like to find here the most?
 
Now onsite:
  • 259 guests
Content View Hits : 206838448