Feel the Blues with all that Jazz
English (United Kingdom)Polish (Poland)
Home Polish Music Maciej Balcar Maciej Balcar - Znaki (2017)

Maciej Balcar - Znaki (2017)

User Rating: / 0
PoorBest 

Maciej Balcar - Znaki (2017)

Image could not be displayed. Check browser for compatibility.


1 	Traf 	3:34
2 	O Maku 	3:24
3 	Do Ludzi 	5:01
4 	Wiarus 	3:27
5 	Dzień Mija 	5:49
6 	Gruszki 	4:35
7 	Ogarnij 	4:03
8 	Trzecia Rano 	7:30
9 	Pamiętaj 	5:31
10 	Znaki 	4:26
11 	Pokochaj 	5:38

Acoustic Guitar, Electric Guitar, Dobro, Ukulele – Maciej Mąka
Bass Guitar, Keyboards – Piotr Wojtanowski
Drums – Krzysztof Krupa
Violin – Jan Gałach
Vocals, Harmonica, Piano – Maciej Balcar

 

Początek 2017 roku szykuje się wybornie. Dwa lata po premierze ostatniego wydawnictwa „Ruletka”, Maciek Balcar jest gotowy przedstawić nowy album. Swoim najnowszym krążkiem artysta ponownie pokazuje, że ma jeszcze wiele do przekazania publiczności. „Znaki” to swoista rewia dźwięków i brzmień. Mocna warstwa tekstowa, która jest dla muzyka tak ważna, perfekcyjnie scala się w całość z subtelnymi kompozycjami. Maciek to artysta totalny, w to co tworzy i śpiewa, angażuje się całym sobą, emocjonalnie i osobiście. A efekty tego, będzie można usłyszeć na nadchodzącym krążku.

Słychać tu muzyczne fascynacje i inspiracje muzyką, która nie daje się zamknąć w jednej szufladce. Album „Znaki” można określić takimi słowami jak, delikatność, liryczność i niezwykła jakość. W październiku pojawił się pierwszy singiel „O maku”, w którym muzyk wykorzystał wiersz Czesława Miłosza, a teledysk do niego powstał przy użyciu nowinek technicznych, dzięki czemu mogliśmy zanurzyć się w bajkowym świecie i to dosłownie, bo klip został nagrany w technice 360 stopni. Drugim utworem zwiastującym premierę płyty jest singiel „Pokochaj”, do którego muzykę skomponował Maciek, a tekst wyszedł spod pióra Michała Zabłockiego.

Nadchodzący album jest kontynuacją współpracy muzyka z Magdaleną oraz Mariuszem Konieczny (F.U.H. Magdalena Konieczny), którzy są producentami wydawnictw Maćka. Wachlarz własnych inspiracji poszerzył o doświadczenie swoich muzyków, dzięki czemu na płycie usłyszymy pełny skład, który partneruje Maćkowi podczas solowych występów: Jan Gałach, Krzysztof „Flipper” Krupa, Maciej Mąka oraz Piotr „Quentin” Wojtanowski.

Na krążku znajdzie się 11 premierowych utworów, do których muzykę skomponował sam Maciek. Autorami tekstów jest m.in. dobry przyjaciel artysty – Krzysztof Feusette, jak i uznany Wojciech Byrski. ---empik.com

download (mp3 @320 kbs):

yandex mediafire ulozto gett bayfiles

 

back

Last Updated (Sunday, 10 February 2019 09:06)

 

Before downloading any file you are required to read and accept the
Terms and Conditions.

If you are an artist or agent, and would like your music removed from this site,
please e-mail us on
abuse@theblues-thatjazz.com
and we will remove them as soon as possible.


Polls
What music genre would you like to find here the most?
 
Now onsite:
  • 147 guests
Content View Hits : 235507221