Feel the Blues with all that Jazz
English (United Kingdom)Polish (Poland)
Home Polish Music Nuclear Vomit Nuclear Vomit - Chlew (2015)

Nuclear Vomit - Chlew (2015)

User Rating: / 0
PoorBest 

Nuclear Vomit - Chlew (2015)

Image could not be displayed. Check browser for compatibility.


1. 	Super Zdrowaś Mario Bros. 	02:30 	 
2. 	Geisha Boner 	02:19 	 
3. 	Antivaginalscepticsfront 	02:49 	 
4. 	Nylon Bajtel 	02:43 	 
5. 	Beaver Fever 	02:26 	 
6. 	Spity Chachor 	02:43 	 
7. 	Seria brutalnych wypróżnień 	02:31 	 
8. 	Casiopedał 	01:50 	 
9. 	Chlew 	02:53 	 
10. 	We Refuse Warm Vodka and Sweaty Bitches 	01:10 	 
11. 	Smutnysisior 	01:24 	 
12. 	Vagina Denata 	02:06 	 
13. 	Fetus Emeritus 	01:49 	 
14. 	Rock 'n'Roll Jihad (Blood Duster, Chopie!) 	01:47 	

Bass – Faja
Drums – Jacek Gut
Guitar – Perkinz
Vocals – Ulcer, Vaginathor

 

True Anal Warriors, jak zwykła tytułować się dobrze znana na naszym poletku grindowym śląska Nuklearna Patologia, powraca. Znaczy się, powróciła rok temu z trzecim pełnoprawnym długograjem. Chlew, bo tak się te cudo nazywa, został wydany przez Mad Lion Records. Zawiera czternaście utworów dających łącznie niecałe pół godziny świntuszenia.

Przyznam szczerze i bez wstydu: gdy grindcore jest moją muzyczną miłością, goregrind to jej teściowa. Porównanie okazuje się nawet trafniejsze, niż początkowo sądziłem, bo i gore’y i teściowe najczęściej cuchną, są złośliwe i nieprzyjemnie się ich słucha/patrzy na nie. Nuclear Vomit na szczęście okazuje się być tym rodzajem teściowej, która może i nie jest jakaś porywająca, ale za to świetnie się z nią chleje. Chlew to płyta prosta, wręcz prostacka, oraz wyjątkowo niezaangażowana w nic niebędącego odurzaniem się. Gdyby ktoś poprosiłby mnie, bym podsumował ją onomatopeją, powiedziałbym “ymc-ymc-ymc”. Polki, polki, polki wszędzie, atakują co drugi krok, a przaśne one, śwarne i chyćkie, aż chce się wymłacać wkoło. Gdybyś jakimś cudem nie rozumiał (jaki z ciebie Polak w takim razie?!?) już tłumaczę: to jest muza do zachlania ryja i pląsania na koncercie. Kawałki w stylu Antivaginalscepticsfront, Seria Brutalnych Wypróżnień czy Vagina Denata posłużą za dowody. Tym bardziej, że płyta wręcz kipi od świetnych sampli i gdy tylko któryś słyszałem, na mojej japie pojawiał się uśmiech równie brzydki co sprośny. Pomyślałby kto, że Chlew zupełnie nie różni się od wcześniejszych rzygów Nuklearnej ekipy, ale tak nie jest. Chłopaki chyba chciały wpleść do swojej muzy elementy prawie-że-progresywne, tak więc od czasu do czasu atakuje nas motyw rodem z dupy. Zazwyczaj są całkiem niezłe i mimo, że niedopasowane, nie przeszkadzają za bardzo w odbiorze kawałka (Casiopedał, Chlew i kilka innych), ale już taka część tremolo na Geisha Boner jest wyjątkowo nietrafiona, a i Beaver Fever ssie pałę. Pochwalę za to Super Zdrowaś Mario Bros., kawałek równie cudowny jak jego nazwa, a także Serię Brutalnych Wypróżnień i Nylon Bajtel, przy którego samplu za każdym razem dostaję głupawki. Jest świńsko, tym bardziej, że brzmienie płyty stoi na bardzo wysokim poziomie i w zasadzie nie mam do niego żadnych zastrzeżeń (no, może wokale zrobiłbym ciut głośniejszymi). Żeby nie było tak słodko, layoutu bardziej nie ma niż jest, choć wszystkie ewentualnie potrzebne informacje zawarto.

Tak więc, jeżeli szukasz dobrego, punkowego goregrindu którego da się słuchać bez większych wyrzeczeń towarzyskich, zainwestuj w Nuclear Vomit. A na pewno wpadnij na koncert chłopaków, ta muza na żywo zyskuje trzykrotnie. ---Kapitan Bajeczny, kvlt.pl

download (mp3 @320 kbs):

yandex mediafire ulozto gett

 

back

 

Before downloading any file you are required to read and accept the
Terms and Conditions.

If you are an artist or agent, and would like your music removed from this site,
please e-mail us on
abuse@theblues-thatjazz.com
and we will remove them as soon as possible.


Polls
What music genre would you like to find here the most?
 
Now onsite:
  • 241 guests
Content View Hits : 233419669