Feel the Blues with all that Jazz
English (United Kingdom)Polish (Poland)
Home Polish Music Black River Black River - Trash (2010)

Black River - Trash (2010)

User Rating: / 0
PoorBest 

Black River - Trash (2010)

Image could not be displayed. Check browser for compatibility.


1 	Desert Rider 	
2 	Out Of Control 	
3 	Free Man (Acoustic) 	
4 	American Way 	
5 	Symmetry 	
6 	Locomotiv 	
7 	Liars 	
8 	Unlucky In Hell 	
9 	Free Man (Orchestration) 	
10 	Too Far Away (Live) 	
11 	Night Lover (Live) 	
12 	Punky Blonde (Live)

Taff - Vocals
Kay - Guitar
Art - Guitar
Orion - Bass
Daray - Drums 

 

Black River ma dla swoich fanów niespodziankę! To album zatytułowany „Trash”, do którego idealnie pasuje określenie „wydawnictwo specjalne”. Płytka jest już na półkach sklepowych!

Szczegóły albumu przybliża nam Kay: Pogrzebaliśmy w śmieciach i jest płytka którą nazwaliśmy "Trash". Wydawnictwo specjalne... bo ciężko to nazwać inaczej. Znalazły się na nim rzeczy które z jakichś względów nie trafiły na nasze dwie pierwsze płyty. Wynika to z tego, że zawsze celowo przygotowujemy za dużo materiału. Następnie bierzemy wszystko i staramy się poukładać to w jakąś całość. I nie ma, że boli, coś zawsze musi odpaść bo nie pasuje do danej układanki. Ale jak teraz tego słucham to zastanawiam się właściwie czemu odpadły właśnie te kawałki, a nie inne. Na dzień dzisiejszy wydają mi się bardzo dobre, a nawet o wiele lepsze od rzeczy które wtedy weszły, ale dzięki temu mamy dziś przed sobą bardzo mocne wydawnictwo.

Nazwa płyty jest nie przypadkowa, bo właściwie oddaje jej klimat i to, co się na niej zawiera. Na 12 numerów przypada np. kawałek instrumentalny - pierwotne outro do jednej z płyt. Znalazły się też wspomniane wyżej numery, które wcześniej nigdy nie ujrzały światła dziennego. Znajdują się tam również dwie odważne wersje Free Man'a w bardzo klimatycznym ujęciu. Diabelsko odmieniony przez producencką robotę Oriona "Unlucky in Hell", a na koniec prawdziwie pomarszczoną wisienkę na torcie w postaci fragmentu koncertu w Warszawie. Nieco szokujące, bo bez plastyki w studiu, a więc nagie i brudne, zebrane prosto z desek Stodoły. Dzięki temu mamy dziś przed sobą bardzo mocno fermentujące wydawnictwo. ---mystic.pl

download (mp3 @VBR kbs):

yandex mediafire uloz.to gett

 

back

 

Before downloading any file you are required to read and accept the
Terms and Conditions.

If you are an artist or agent, and would like your music removed from this site,
please e-mail us on
abuse@theblues-thatjazz.com
and we will remove them as soon as possible.


Polls
What music genre would you like to find here the most?
 
Now onsite:
  • 225 guests
Content View Hits : 206447633