Feel the Blues with all that Jazz
English (United Kingdom)Polish (Poland)
Home Polish Music Kortez Kortez – Sold Out 2019/2020 (2020)

Kortez – Sold Out 2019/2020 (2020)

User Rating: / 0
PoorBest 

Kortez – Sold Out 2019/2020 (2020)

Image could not be displayed. Check browser for compatibility.


1A-1	Intro
1A-2	Chodź Na Chwilę
1A-3	We Dwoje
1A-4	Zostań
1B-5	Pierwsza
1B-6	Ludzie Z Lodu
1B-7	Wiśnia 	Featuring – Kasia Sochacka
1B-8	Trudny Wiek
2A-1	Już Nie Pamiętam
2A-2	Hej Wy
2A-3	Od Dawna Już Wiem
2A-4	Dobrze, Że Cię Mam
2B-5	Boję Się
2B-6	Mój Dom
2B-7	Nad Morzem
2B-8	Niby Nic

 

Na płycie znajdują się piosenki, które już dobrze znamy. Smakują więc dobrze. Jednak kiedy słuchasz Korteza, który po raz kolejny śpiewa swój utwór, odkrywasz go na nowo, czujesz inaczej. Nagrać swoją koncertówkę nie jest łatwo. To duże wyzwanie. Mimo, że na płycie są utwory, które dobrze znasz, możesz przeżyć nową, zupełnie inną, ciekawą podróż z Kortezem. Zwłaszcza gdy poznasz nowe aranżacje, świeże, ciekawe, czasami zaskakujące jak duet z Kaśką Sochacką. Ponadto na płycie znajdziesz jeden premierowy utwór!

Aby zaprezentować swoje piosenki na nowo, w inny sposób potrzeba wielu czynników i odpowiedniej aury. Koncerty LIVE tego właśnie dostarczają artyście. Mamy publiczność, mamy reakcje, mamy wreszcie „żywe” emocje i chemię, która wytwarza określoną atmosferę i klimat podczas występu. Kiedy słuchamy tego dwupłytowego wydawnictwa wiemy, że to „te piosenki”, znamy je, jednak kiedy odpalamy te wersje pojawia się nowa perspektywa. Kortez w jednym z wywiadów powiedział: „Nie planowaliśmy tej płyty, ale po rozpoczęciu trasy okazało się, że większość piosenek granych w nowym sześcioosobowym składzie dostało nowego życia. Byliśmy podpaleni i napędzaliśmy się wzajemnie. Zespół zaczął brzmieć jak nigdy dotąd, a ja dawno się już tak nie czułem. Zrezygnowaliśmy nawet z pomysłu nagrywania nowych piosenek i postanowiliśmy zarejestrować to, co wychodziło nam (na koncertach) spod palców”.

Trzeba przyznać, że na płycie czuć tą nową energię muzyków. Album jest udany i prezentuje nowy wymiar przebojów wokalisty, a jednocześnie pokazuje, że Kortez ciągle poszukuje i odkrywa. ---waszascenamuzyczna.pl

download (mp3 @320 kbs):

yandex mediafire ulozto gett solidfiles

 

back

 

Before downloading any file you are required to read and accept the
Terms and Conditions.

If you are an artist or agent, and would like your music removed from this site,
please e-mail us on
abuse@theblues-thatjazz.com
and we will remove them as soon as possible.


Polls
What music genre would you like to find here the most?
 
Now onsite:
  • 310 guests
Content View Hits : 134090285