Feel the Blues with all that Jazz
English (United Kingdom)Polish (Poland)
Home Polish Music Karolina Skrzynska Karolina Skrzynska – W Oddali (2013)

Karolina Skrzynska – W Oddali (2013)

User Rating: / 0
PoorBest 

Karolina Skrzyńska – W Oddali (2013)

Image could not be displayed. Check browser for compatibility.


1. Prolog. Stawiajcie swoje stopy 	
2. Hej w oddali 	
3. Przedwiośnie 	
4. Kołysanka na pożegnanie 	
5. W bruku 	
6. Wiatr 	
7. Moje smutki, moje żale 	
8. Strach spadania 	
9. Epilog.Azan 	
10.Szeptane (Bonus Track) 	
11.Prywatne niebo (Bonus Track)

 

Album Karoliny Skrzyńskiej "W oddali" można już znaleźć na półkach sklepowych. Oryginalny styl płyty stanowi nowość na polskim rynku muzycznym. Efekt ten jest wynikiem połączenia unikalnego głosu Karoliny, pięknych melodii, autorskich, poetyckich tekstów i brzmienia instrumentów ze wszystkich stron świata.

Poszukiwania muzyczne doprowadziły Karolinę do stworzenia własnego języka, dzięki czemu określa się jako jedno z najciekawszych odkryć muzycznych ostatnich sezonów. W brzmienie płyty zaangażowała się czołówka polskich muzyków (filharmonijnych, etnicznych, jazzowych i rockowych), wśród których znaleźli się Royal String Quartet czy muzycy na stałe współpracujący z Michałem Lorenzem lub Krzesimirem Dębskim m.in. Maciej Szczyciński, Marta Maślanka, Robert Siwak.

Muzyka zawarta w 11 autorskich piosenkach Karoliny wykracza poza ramy określonych stylów, wymyka się teoriom o muzycznych gatunkach, nie daje się jednoznacznie przyporządkować. To połączenie etnicznych inspiracji ze słowiańską wrażliwością i wschodnim folklorem. --- merlin.pl

 

Ciężka praca i serce włożone w każdy dźwięk sprawiło, że efekt końcowy albumu „W oddali”, bardzo oryginalny, pełen jest magii i bajkowości, szczerości i prawdziwych emocji.

Muzyka zawarta w 11 autorskich piosenkach Karoliny wykracza poza ramy określonych stylów, wymyka się teoriom o muzycznych gatunkach, nie daje się jednoznacznie przyporządkować. To połączenie etnicznych inspiracji ze słowiańską wrażliwością i wschodnim folklorem. Nieograniczona niczym przestrzeń, będąca następstwem unikalnego głosu Karoliny, pięknych melodii, autorskich, poetyckich tekstów i brzmienia instrumentów ze wszystkich stron świata, stanowi obszar, na którym spotykają się natura i różnorodne emocje. --- www.mystic.pl

download (mp3 @320 kbs):

uploaded yandex 4shared mega mediafire solidfiles zalivalka cloudmailru oboom

 

back

Last Updated (Thursday, 04 June 2015 15:59)

 

Before downloading any file you are required to read and accept the
Terms and Conditions.

If you are an artist or agent, and would like your music removed from this site,
please e-mail us on
abuse@theblues-thatjazz.com
and we will remove them as soon as possible.


Polls
What music genre would you like to find here the most?
 
Now onsite:
  • 267 guests
Content View Hits : 181138499