Feel the Blues with all that Jazz
English (United Kingdom)Polish (Poland)
Home Polish Music Sylwia Grzeszczak Sylwia Grzeszczak - Sen o przyszlosci (2011)

Sylwia Grzeszczak - Sen o przyszlosci (2011)

User Rating: / 0
PoorBest 

Sylwia Grzeszczak - Sen o przyszłości (2011)

Image could not be displayed. Check browser for compatibility.


1. Sen O Przyszłości
2. Leć						play
3. Karuzela
4. Bajka
5. Tęcza
6. Nie Dam Się				play
7. Imię Trawy
8. Małe Rzeczy
9. Najprzytulniej
10. Gorszy Dzień
11. За тобой

 

Sen o Przyszłości - tak nazywa się drugi (chociaż pierwszy w pełni solowy) studyjny album jednej z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek młodego pokolenia Sylwii Grzeszczak, wydany przez EMI Music Poland. W jego skład wchodzi 11 dobrych, typowo popowych numerów z niewielką namiastką soulu oraz rnb, które mimo iż mistrzostwem świata nie są, mają szansę podbić serca wielu słuchaczy nie tylko radiowego targetu. Szczegóły poniżej.

Poza samą Sylwią, za produkcję odpowiada raper Liber (którego niestety nie słychać na featuringu) - to głównie ta dwójka miała największy wpływ na obecny wygląd tracków. A co możemy usłyszeć? Przede wszystkim żywe, naturalne instrumenty (zwłaszcza klawiszowe) od czasu do czasu przeplatane jakimś ciekawym bitem. Generalnie zanudzić się raczej nie ma czym, bo albo jest przebojowo albo do gry wchodzi chwytliwy tekst - zawsze coś się dzieje. Wiadomo, Sylwia do gwiazd światowej czołówki się nie umywa, ale jak na polskie możliwości wypada rewelacyjnie.

Sylwii udała się bardzo trudna sztuka - swoimi produkcjami trafiła zarówno w plastikowe laleczki, jak i w osoby bardziej wybredne, które znają się na muzyce (tzn. potrafią odzróżnić syf od przyzwoitego utworu). Właśnie dlatego krążek powinien spodobać się fanom muzyki typowo radiowej oraz osobom, które gustują w bardziej specyficznych klimatach lub po prostu słuchają wszystkiego, co dobre. Trzeba naprawdę gardzić polskimi produkcjami, by nie widzieć piękna tego albumu – tam, gdzie nie wyrabia podkład, wspomaga do liryka - i tak ma być! Dlatego pełnoprawna piąteczka. Oby więcej tak dobrych płyt… --- recenzje-muzyki.blogspot.com

download:   uploaded ziddu mediafire 4shared divshare gett

back

Last Updated (Wednesday, 30 January 2013 11:28)

 

Before downloading any file you are required to read and accept the
Terms and Conditions.

If you are an artist or agent, and would like your music removed from this site,
please e-mail us on
abuse@theblues-thatjazz.com
and we will remove them as soon as possible.


Polls
What music genre would you like to find here the most?
 
Now onsite:
  • 167 guests
Content View Hits : 206672786