Feel the Blues with all that Jazz
English (United Kingdom)Polish (Poland)
Home Polish Music Hemp Gru Hemp Gru – Lojalnosc (2011)

Hemp Gru – Lojalnosc (2011)

User Rating: / 0
PoorBest 

Hemp Gru – Lojalność (2011)

Image could not be displayed. Check browser for compatibility.


01. Zapomniani Bohaterowie Feat. Bas Tajpan (04:15)
02. Dwa Spojrzenia Feat. Kali, Marta Zalewska (04:19)
03. Kiedy Zabraknie Słońca (03:56)
04. Daj Żyć Feat. Żary (04:17)
05. Motywacje (03:02)
06. Diil Gang (05:49)
07. Los Wojownika (03:53)
08. Outro (03:43)
09. Dwa Spojrzenia (RMX Fuso) Feat. Żary (04:18)
10. Los Wojownika (RMX Szwed SWD, Fuso) Feat. Żary (04:37)

 

Dwóch raperów z Mokotowa: Wilku i Bilon znani pod szyldem Hemp Gru, nie zwalniają tempa. Już po siedmiu miesiącach od wydania pierwszej części Trylogii HG3 "Jedność, Lojalność, Braterstwo", mają dla nas kolejną część. Krążęk "Lojalność", którego premiera odbyła się 3 grudnia 2011 roku, nakładem Hemp Records zawiera siedem utworów, outro i dwa remiksy. Mimo małej ilości tracków, powieliła sukces pierwszego krążka i również po dwóch dniach od premiery, zdobyła miano złotej płyty.

Produkcją muzyczną zajęli się Szwed SWD, Fuso oraz dj STEEZ. Chłopaki wykonali świetną robotę. Podkłady są spójne, dzięki czemu masz wrażenie, że wciąż jesteś w tym samym miejscu. Idealnie dopełniają teksty, tworząc przy tym logiczną całość. Utwór "Daj żyć" momentalnie wpada w ucho, dzięki genialnemu bitowi, który sprawia, że chcesz zatrzymać się na dłużej. A co z liryczną stroną? Mam wrażenie, że chłopaki są dojrzalsi w swoich tekstach. Kawałki są przemyślane i bardzo motywujące, gdzie piąty utwór "Motywacje" jest tego najlepszym przykładem. "To co ma się zdarzyć i tak przyniesie jutro, odnajdź siłę w sobie, nim będzie za późno, obieraj cel by spełniać swe marzenie, projekt negatyw, realne zagrożenie" Bilon i Wilku postawili na pozytywny przekaz, co jak najbardziej im się udało. Teksty motywują słuchacza, ale również skłaniają do przemyśleń, co chyba jest podstawą płytowej treści. Gości mamy niewielu, ale za to swoim głosem, świetnie uzupełniają całość płyty. W rozpoczynającym płytę utworze "Zapomniani Bohaterowie" możemy usłyszeć Bas Tajpana, który wraz z chłopakami składa hołd bohaterom "Dzięki wam niezapomniani bohaterowie" oraz motywuje, abyśmy pamiętali o nich. "Pamiętajcie o wielkich ludziach o ich cierpieniach i o ich trudach Nie zapominajcie o wielkich ludziach Bierzcie przykład gdy wokół obłuda" Na kolejnym kawałku "Dwa Spojrzenia" możemy usłyszeć zwrotkę Kaliego oraz łagodny wokal Marty Zalewskiej. Ostatnim gościem jest Żary, który udziela się na tracku "Daj żyć" oraz na remiksach "Dwa Spojrzenia" (RMX Fuso), "Los Wojownika" (RMX Szwed SWD, Fuso).

Podsumowując "Hemp gru lojalność trylogii druga część" jest spójnym materiałem, wzbogaconym o dorosłe, dojrzałe teksty. Płyta doskonale kontynuuje rozpoczętą trylogię. Zdania na temat krążka są podzielone, ale to nie zmienia faktu, iż Hemp Gru mają nadal potężną liczbę fanów, która pomogła chłopakom osiągnąć drugie złoto w tym roku. Fakt ten jedynie potwierdza, iż Wilku i Bilon postawili na jakość a nie na ilość. Bez wątpienia można wyczekiwać trzeciej części "Braterstwo", która miejmy nadzieję, obdaruje nas równie dobrym materiałem, co dwie poprzednie produkcje. ---Monika Sokołowska, rapduma.pl

download (mp3 @320 kbs):

uploaded yandex 4shared mediafire mega solidfiles zalivalka cloudmailru filecloudio oboom

back

Last Updated (Tuesday, 02 September 2014 19:47)

 

Before downloading any file you are required to read and accept the
Terms and Conditions.

If you are an artist or agent, and would like your music removed from this site,
please e-mail us on
abuse@theblues-thatjazz.com
and we will remove them as soon as possible.


Polls
What music genre would you like to find here the most?
 
Now onsite:
  • 207 guests
Content View Hits : 207013155