Feel the Blues with all that Jazz
English (United Kingdom)Polish (Poland)
Home Polish Music Golec uOrkiestra Golec uOrkiestra - The Best Of Golec uOrkiestra (2013)

Golec uOrkiestra - The Best Of Golec uOrkiestra (2013)

User Rating: / 0
PoorBest 

Golec uOrkiestra - The Best Of Golec uOrkiestra (2013)

Image could not be displayed. Check browser for compatibility.

CD 1:
01. Ściernisko
02. Młody maj
03. Kto się ceni
04. Ty i tylko Ty
05. Lornetka
06. Szarpany
07. Konkretna piosenka
08. Życie jest muzyką
09. Zwycięstwo
10. Góralskie tango
11. Koniakowskie stringi
12. Słodycze
13. Kalashnikov

CD 2:
01. Crazy Is My Life
02. Pięknie jest
03. Rozgwieżdżona noc
04. Dobra piosenka
05. Pieniądze to nie wszystko
06. Do Milówki wróć
07. Czar mi daj
08. Nie ma nic
09. Bo lato rozpala
10. Drzewa
11. Już nie zgaśnie ogień w nas
12. Pędzą konie
13. Leć muzyczko

 

“THE BEST OF GOLEC UORKIESTRA” to imponująco wydany dwupłytowy album, którym bracia Golec postanowili uczcić jubileusz 15-lecia działalności zespołu. Zawiera aż 26 piosenek, w tym wszystkie kultowe hity w nowych, zaskakująco świeżych wersjach. Na płycie znalazły się też utwory premierowe takie jak promująca wydawnictwo piosenka „Młody maj” – obsypana nagrodami zdobywczyni Super Premiery 2013 na 50 Festiwalu w Opolu, oraz piosenka „Rozgwieżdżona noc” będąca aktualnie nowym singlem zwiastującym premierę.

Dzięki współpracy z najlepszymi polskimi aranżerami i producentami muzycznymi utwory, które od 15 lat poprawiają Polakom samopoczucie, dostały drugie życie. Wydawać by się to mogło niemożliwe, bo przecież w jaki sposób dodać jeszcze większej werwy utworom, które do melancholijnych nie należą, a niejednokrotnie są prawdziwymi wulkanami energii? A jednak udało się i to po mistrzowsku. Duża w tym zasługa wieloletnich doświadczeń koncertowych zespołu, wykorzystanych teraz w studio.

Efekt jest piorunujący. Już od pierwszych sekund na albumie słychać nieprawdopodobna siłę i autentyczność, bez jakichkolwiek dłużyzn. Znajdziemy tam znakomicie wykonane partie instrumentów etnicznych i perkusyjnych, perfekcyjnie nagrane trąbki, świetnie pomyślane gitary i bezbłędnie wykonane wokale. Do tego, album zaskakuje niespodziankami, jak choćby bonusem „Kalashnikov”. To nigdy dotąd nie wydana wersja bałkańskiego mega hitu, którą bracia Golcowie brawurowo wykonali w 2010 roku podczas najbardziej osobliwego na świecie Festiwalu Trębaczy w Guči w Serbii. Inna niespodzianka to „Dobra piosenka” - przeurocza kompozycja z gościnnym udziałem chóru dziecięcego, działającego przy założonej przez Łukasza i Pawła Fundacji Braci Golec.

„The Best of Golec uOrkiestra” od początku do końca jest całkowicie spójna brzmieniowo, mimo, że roi się na niej od różnorakich stylistyk. Bo taka właśnie jest Golec uOrkiestra - zaskakująca, łącząca wiele stylów, kolorowa i zawsze bogata w najprzeróżniejsze instrumentarium, które - i tu wielki szacun! – ani na moment nie pozwala oderwać ucha od jakiegokolwiek prezentowanego na płycie utworu. Na dwupłytowym albumie bracia Golcowie pokazują, że są stale poszukującymi i doskonalącymi się perfekcjonistami, którzy nie potrafią zadowolić się tym, co już osiągnęli. To doskonała wróżba na przyszłość i znak, że najlepsze wciąż przed nimi. ---empik.com

download (mp3 @320 kbs):

yandex 4shared mega mediafire cloudmailru uplea

back

 

Before downloading any file you are required to read and accept the
Terms and Conditions.

If you are an artist or agent, and would like your music removed from this site,
please e-mail us on
abuse@theblues-thatjazz.com
and we will remove them as soon as possible.


Polls
What music genre would you like to find here the most?
 
Now onsite:
  • 201 guests
Content View Hits : 119555018