Polish Music The best music site on the web there is where you can read about and listen to blues, jazz, classical music and much more. This is your ultimate music resource. Tons of albums can be found within. http://theblues-thatjazz.com/en/polish/2929.html Sun, 15 Sep 2019 09:29:54 +0000 Joomla! 1.5 - Open Source Content Management en-gb Natalia Lesz ‎– Natalia Lesz (2008) http://theblues-thatjazz.com/en/polish/2929-natalia-lesz/22920-natalia-lesz--natalia-lesz-2008.html http://theblues-thatjazz.com/en/polish/2929-natalia-lesz/22920-natalia-lesz--natalia-lesz-2008.html Natalia Lesz ‎– Natalia Lesz (2008)

Image could not be displayed. Check browser for compatibility.


1. Crush
2. Fall
3. Power Of Attraction
4. Woman
5. Flow
6. Sexuality
7. Stranger
8. Miss You
9. Girls On Top
10. Confessional
11. Arabesque
12. Fall (Wersja Polska)
13. Power Of Attraction (Sven Martin Remix) 

Bass – Sean Hurley
Bass, Drums, Guitar, Keyboards – Greg Wells
Drums – Blair Sinta
Guitar – Joel Shearer, Tom Livemore, Tim Pierce
Keyboards – Glen Ballard, Zac Rae
Backing Vocals – Jodi Marr, Natalia Lesz
Vocals – Natalia Lesz

 

Natalia Lesz to świetnie zapowiadająca się Gwiazda polskiej i światowej sceny muzycznej. Od 10 lat mieszka i tworzy w Stanach Zjednoczonych. Jej managerem jest Amos Newman (syn Randiego Newmana ) z Avnet Management, który opiekuje się również artystami takimi jak Dave Stewart (Eurythmics), Josh Groban, Brian McKnight, Eric Benet czy Toni Braxton.

Pomimo tego, że w kwietniu tego roku wydaje swoją pierwszą płytę, ma już na koncie spore sukcesy artystyczne. To Artystka, która nie tylko posiada talent ale również gruntowne wykształcenie aktorskie i muzyczne. Natalia jest absolwentką prestiżowego Wydziału Aktorsko-Muzycznego w Tisch School Of the Arts, New York University. Doskonaliła także swoje umiejętności zarówno w tańcu scenicznym w Alvin Ailey i Brodway Dance Center, jak i w śpiewie, teorii muzyki oraz aktorstwie w CAP21, Stella Adler Conservatory of Dancing i Lee Strasberg Insitute. Natalia występowała na deskach Teatru Wielkiego, gdzie zagrała główną rolę w balecie "La Gitana”, a także w filmie Wojciecha Marczewskiego "Weiser”, gdzie u boku Leszka Możdżera wcieliła się w rolę tancerki. Tańczyła również w baletach "Romeo i Julia”, "Dziadek do Orzechów” i "Córka Źle Strzeżona”.

Ta młoda artystka ma już za sobą występy na wielkich scenach amerykańskich, między innymi Center Stage w Atlancie, gdzie zaśpiewała razem z Miką dla wielotysięcznej publiczności. Natomiast klubowa wersja jej piosenki "Power Of Attraction" znalazła się na 24 miejscu (na 250 sklasyfikowanych) w rankingu najlepszych utworów w renomowanym amerykańskim Billboard Magazine. Natalia jest również członkiem ASCAP - elitarnego Stowarzyszenia Amerykańskich Autorów, Kompozytorów i Wydawców.

Przy swojej debiutanckiej płycie Natalia pracowała z najlepszymi producentami na świecie, Gregiem Wells’em oraz Glenem Ballardem. Greg Wells przyczynił się do sukcesu utworów Miki "Grace Kelly” czy Timbalanda "Apologize”; współpracował między innymi z takimi artystami jak Louise Goffin, Otep, The Deftones, Pink, Emm Gryner, Rufus Wainwright, The Pipettes, Natasha Bedingfield, Pussycat Dolls, Team Sleep, Jewel, Belinda Peregrin, Michelle Branch, Jesse McCartney, Sarah Bettens, The Veronicas, Hilary Duff, Alex Parks i Paris Hilton.

Kolejnym wielkim producentem, z którym Natalia miała szczęście pracować był Glen Ballard. To jeden z tych producentów muzycznych, którego kompozycje przyniosły jedne z największych dochodów w historii muzyki rozrywkowej i sprzedawane są w dziesiątkach milionów egzemplarzy. Pracował z tak wielkimi nazwiskami jak Celine Dion, Shakira, Aretha Franklin, The Corrs, Natalie Cole, Michael Jackson, Quincy Jones, Christina Aguilera, Barbra Streisand, No Doubt, Aerosmith, Annie Lennox , Lisa Marie Presley czy Alanis Morissette.

Natalia jest autorką lub współautorką wielu tekstów swoich piosenek. Współautorką tekstów i muzyki na płycie jest również Jodi Marr - ta sama, która stoi za sukcesem MIKI. ---empik.com

download (mp3 @VBR kbs):

yandex mediafire uloz.to cloudmailru gett

 

 

back

]]>
administration@theblues-thatjazz.com (bluelover) Natalia Lesz Thu, 25 Jan 2018 09:59:46 +0000
Natalia Lesz – That Girl (2011) http://theblues-thatjazz.com/en/polish/2929-natalia-lesz/10784-natalia-lesz-that-girl-2011.html http://theblues-thatjazz.com/en/polish/2929-natalia-lesz/10784-natalia-lesz-that-girl-2011.html Natalia Lesz – That Girl (2011)

Image could not be displayed. Check browser for compatibility.


01 – Intro
02 – That Girl
03 – Intro This Time
04 – This Time
05 – Schizophrenic
06 – It’s Ok
07 – Beat Of My Heart
08 – Imitation					play
09 – Intro Hate Me
10 – Hate Me I’m Free
11 - Sorry D
12 – 7000 Miles
13 – Intro Rollin’
14 – Rollin’					play
15 – Intro In Love
16 – In Love With You
17 – Do Stracenia Juz Nic
18 – Cos Za Cos (Bonus Track)

 

Dziewczyna ubrana w białą koszulkę na ramiączkach i dżinsowe szorty siedzi oparta o walizkę na mocno wgniecionym zderzaku nowojorskiej taksówki. "Ta dziewczyna" to Natalia Lesz, a walizka i poturbowana taksówka to pewnie symbol zachodniego rynku, który polska wokalistka planuje szturmem podbić. Drugą Katy Perry na razie jednak nie zostanie.

Mogłaby rozciągać się na masce Poloneza albo Fiata 125p, ale woli kultową żółtą taksówkę. Wciąż też śpiewa po angielsku i nadal otacza się zagranicznymi współpracownikami, a więc skojarzenia z próbą podbicia Zachodu nasuwają się same. Nic w tym złego, w końcu sporo czasu Natalia spędziła w Stanach. Niektórzy w Polsce już jej nawet wróżą wielką karierę za oceanem - w większości znalezionych w internecie materiałów jakie dotyczą nowej płyty Lesz, pojawia się głównie wzmianka, że ktoś w USA napisał o jej singlu "That Girl": to polska odpowiedź na Katy Perry. Duża to jednak przesada i przedwczesna radość naszych mediów – nikt na Zachodzie z Natalii drugiej Perry ani Rihanny nie robi, już na pierwszy rzut ucha słychać, że sporo jej do nich brakuje.

Ale trzeba jej oddać, że drugą płytą może więcej zwojować niż pierwszą. Singel to piosenka, która nie tylko w Polsce czy Londynie (pierwsze miejsce na liście tamtejszej rozgłośni dla Polaków) może zdobyć swoich fanów. Podobnie z utworami "This Time" i "Schizofrenic" (infantylne, ale trafią w gusta nastolatków), "Beat Of My" (tylko czekać aż ktoś napisze, że to polska Kylie Minogue) oraz "With Love You" (który spokojnie można by sprzedać do Hollywood – niejedna komedia romantyczna zrobiłaby z niego użytek). Ale jako całość, "That Girl" to nie jest produkt na wysokie światowe półki, nawet z gatunku lekkiego popu. Za dużo na nim przestojów (niepotrzebne intra), za słabe bity (singel wyczerpał wyobraźnię producentów?), no i muzyce Lesz brakuje jednak wyrazistości. ---Bartek Kot, muzyka.onet.pl

download (mp3 @320 kbs):

yandex mediafire uloz.to cloudmailru gett

 

 

back

]]>
administration@theblues-thatjazz.com (bluelover) Natalia Lesz Thu, 10 Nov 2011 09:28:00 +0000